ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

23 бер. 2024
19-23 лютого 2024 року

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ У ЗАКЛАДІ
ДЕНЬ 1 «Подорож Україною»
Мета: розширити уявлення дітей про Україну, її столицю, міста, державні символи; знайомити дітей з пам'ятними місцями України; вчити дітей елементарно орієнтуватися на мапі України. Продовжувати формувати уявлення дітей про заповідники та історично-культурні пам’ятки України. Розвивати допитливість, увагу, інтерес до історичного минулого України. Сприяти становленню у дошкільників системи елементарних цінностей, позитивного ставлення до навколишнього світу. Виховувати почуття любові та гордості за нашу Батьківщину, героїчну історію нашого народу.

ДЕНЬ 2 «Подорож Україною»"Стежками українських народних казок"
Мета: сприяти розвитку уяви дошкільників, використовуючи сучасні нетрадиційні методи і прийоми, зокрема, за допомогою впровадження в освітній процес ігрової квест-технології, що сприяє формуванню у дітей самостійного мислення, розвитку фантазії і пізнавальної діяльності.

ДЕНЬ 3. 21 лютого Міжнародний день рідної мови.

Рідна мова -це та, яку ми чуємо, якою володіємо з дитинства, мова тихих матусиних колискових і захопливих бабусиних розповідей, цікавих дитячих ігор.
Це та мова, якою ми вимовляємо перші, найголовніші в житті слова.
Для кожної людини на планеті її рідна мова - єдина і неповторна.

День 4. «Слава ЗСУ! Слава Україні!»
Заняття патріотичного спрямування з використанням демонстраційного матеріалу, леп буків та ігрових посібників.
Мета: поглиблюємо знання дітей про захисників, українську армію; розвиваємо пам'ять, мислення, зв’язне мовлення, увагу, патріотичні почуття; виховуємо повагу і любов до захисників та захисниць нашої країни.

День 5 «Леся Українка, в дитячому крузі»
Навчаємо розуміти виразність поетичного слова, виховуємо ціннісне ставлення до поезії Лесі Українки , любов до України, прагнення більше дізнатися про видатних співвітчизників