СТОРІНКА ІНСТРУКТОРА З ФІЗКУЛЬТУРИ

Фізичний розвиток дитини передбачає розвиток рухової активності, фізичних якостей дошкільників, знання свого тіла, його функцій, призначення його основних частин, можливостей організму, вміння бути домірним до нього, розвиватися в межах індивідуальних можливостей власного потенціалу.

Фізичний розвиток дитини – важлива функція ЗДО. Одне з головних завдань нашого дошкільного закладу – створити сприятливі умови для правильного фізичного розвитку дитячого організму для підвищення його опірності інфекціям, а також для поступового та систематичного загартування дітей з активним використанням здоров’язбережувальних технологій; зберігати і зміцнювати фізичне, психічне, соціальне і духовне здоров’я дітей, підвищувати їх фізичну і розумову працездатність, розвивати кожну дитину за її індивідуальною природною програмою.