24 квіт. 2023

Розпочався Тижня безпеки життєдіяльності дитини в закладі

День перший: «Допоможи собі сам!»
21 квіт. 2023

Музична розвага «Великдень – милий гість»

21 квітня 2023 року в нашому закладі відбулася музична розвага «Великдень – милий гість», яку провела музичний керівник Бусел Т.В.
14 квіт. 2023

Підготовку до свята завершено!

Чекаємо з нетерпінням СВІТЛОГО ВОСКРЕСІННЯ і МИРУ в нашій любій Україні! Все буде Україна!!!
7 квіт. 2023

День здоров'я в закладі

День здоров’я в закладі дошкільної освіти - це день відпочинку, день ігор і розваг. Його призначення - сприяти оздоровленню дітей, формування потреби в щоденних заняттях фізичними вправами, оптимізація рухової підготовленості дітей дошкільного віку.
6 квіт. 2023

Ранкова гімнастика(в рамках фестивалю ранкової зарядки «Рух заради здоров'я» на Рівненщині з нагоди Всесвітнього дня здоров'я 7 квітня 2023 року)

Однією з основних форм організації фізичного виховання дітей дошкільного віку є ранкова гімнастика, яку в ЗДО проводять щоденно перед сніданком. Ранкова гімнастика – це хороше щоденне оздоровлення організму дитини, запорука щасливого життя та міцного здоров’я
3 квіт. 2023

Родинне свято в старшій групі

03 квітня 2023 року вихователь старшої групи Захарчишина Надія Миколаївна провела родинне свято "Дружня родина – щаслива дитина. Щаслива дитина – могутня країна"
27 бер. 2023

Колективний перегляд

Вс таршій групі відбулося музичне заняття з використанням системи Карла Орфа «На гостинах у Домісольки» (гра на традиційних і нетрадиційних музичних інструментах), яке провела музичний керівник Бусел Т.В.
21 бер. 2023

Колективний перегляд

Петрук Т.А., вихователь молодшої групи провела заняття з використанням арт-терапії на тему "Казка для малечі"
20 бер. 2023

Заняття з використанням інновацій

В старшій групі вихователь Захарчишина Н.М. провела відкрите заняття з LEGO-конструктором "Будівництво дитячого садка для лісових звірят"
24 лют. 2023

З 20 по 24 лютого в закладі відбувся ТИЖДЕНЬ МОВИ

Протягом тижня педагоги нашого закладу проводили різні заняття, розваги, організовували фотовиставки, метою яких було показати красу і мелодійність української мови та виховувати любов до рідної землі, свого народу, рідної мови. Також вихователі всіх вікових груп підготували різноманітний дидактичний матеріал до проведення Тижня мови.