ПОЛОЖЕННЯ про школу молодого педагога

ЗАТВЕРДЖЕНО:

Директор Клеванського

ЗДО №2 (ясла-садок):

___________ Ж.Ю.Крижовець

про школу молодого педагога

1. Загальні положення

1.1. Школа молодого педагога є складовою частиною системи підвищення кваліфікації педагогічних працівників ЗДО (далі педагогів) і об'єднує педагогів, що мають стаж менше 3-х років.

1.2. Школа молодого педагога - це постійно діюче професійне об'єднання педагогів, створене за ініціативою методичного кабінету ЗДО.

1.3. Навчання в школі молодого педагога здійснюється протягом одного року. В подальшому молодий педагог вдосконалює свою педагогічну майстерність під керівництвом педагога-наставника.

2. Мета і завдання школи молодого педагога

Мета: формування у молодих педагогів високих професійних ідеалів, потреб в постійному саморозвитку і самовдосконаленні. Завдання школи: Задовольняти потреби молодих педагогів у неперервній освіті і надавати допомогу у подоланні різних професійних труднощів. Сприяти формуванню індивідуального стилю творчої діяльності молодих педагогів. Допомагати молодим педагогам впроваджувати сучасні підходи і нові педагогічні технології в освітній процес.

3. Функції і обов'язки

Організація групових занять та консультацій, круглих столів для молодих педагогів, проведення семінарів-практикумів, науково-практичних конференцій та ін. форм методичної роботи. Заслуховування звітів слухачів школи молодого педагога з питань організації освітньої діяльності. Організація вивчення професійних потреб молодих педагогів, допомога у самовдосконаленні. Організація роботи щодо вивчення перспективного педагогічного досвіду колег.

4. Права слухачів школи молодого педагога

Брати участь у семінарах-практикумах, конференціях, творчих і педагогічних майстернях тощо. Використовувати матеріальну базу закладу дошкільної освіти для самоосвіти. Одержувати консультативну допомогу від педагога-наставника, вихователя-методиста. Підвищувати свою кваліфікацію.

5. Відповідальність

Учасники і керівник школи молодого педагога несуть відповідальність за виконання поставлених перед ними завдань, функцій і обов'язків.

6. Діловодство

Для відображення роботи школи молодого педагога ведуться і зберігаються відповідні документи протягом трьох років, а саме: положення про школу молодого педагога; план роботи; банк даних про слухачів школи молодого педагога: кількісний і якісний склад (вік, освіта, спеціальність, педагогічний стаж, рік закінчення вищого навчального закладу); звіти про роботу школи молодого педагога; методичні рекомендації до проведення занять та інших форм роботи з дітьми. Розділи Правила прийому до закладу дошкільної освіти Управлінська діяльність Методична служба Освітня діяльність. Інклюзивна освіта Медичне обслуговування Фізкультурно-оздоровча робота Музична скарбничка Психологічна служба Створення сучасного розвивального простору ЗДО Інформація про використання публічних.