Пріоритетні завдання педагогічного колективу Клеванського ЗДО №2 (ясла-садок)

Пріоритетні завдання на 2021/2022 навчальний рік

Головною метою і результатом освітнього процесу в ЗДО є зріла особистість. Стратегічна мета Базового компонента дошкільної освіти завершується портретом компетентного дошкільника з багатовекторною характеристикою щодо фізичного, психологічного та соціального розвитку дитини. Активно та результативно працюючи, психологічна та педагогічна служба мають забезпечувати інтеграцію родинного і суспільного виховання, психологічну просвітницьку роботу з батьками, довіру батьків до діяльності закладу, соціально-педагогічний патронат.

Виходячи з аналізу освітньої і методичної роботи за 2020-2021 навчальний рік, враховуючи досягнення і перспективи розвитку та з метою забезпечення більш високої якості дошкільної освіти, ефективного педагогічного впливу на розвиток особистості дитини, педагогічний колектив у новому 2021/2022 навчальному році продовжить працювати над головною методичною метою:

Виходячи з цього пріорітетними завданнями щодо модернізації змісту дошкільної освіти в умовах роботи за Базовим компонентом дошкільної освіти:

1. Продовжити  роботу по створенню й підтримці сучасного освітнього простору, сприятливого для гармонійного розвитку особистості дошкільника як гаранту готовності до Нової української школи та реалізації індивідуальних творчих потреб кожної дитини.

1. Розпочати детальне вивчення основних концептуальних положень SТRЕАМ-освіти дошкільників як нового інтеграційного підходу до розвитку, виховання й навчання дітей дошкільного віку.

1. Розвивати професійну компетентність педагогів щодо формування ціннісних орієнтацій  особистості через впровадження різних інноваційних форм методичної взаємодії та ІКТ технологій.

1. Збереження та зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя дошкільнят, активної життєвої позиції щодо власного життя  та власної безпеки.

Пріоритетні завдання педагогічного колективу Клеванського ЗДО №2 (ясла-садок) на 2020-2021 н.р.

Пріоритетний напрям діяльності ЗДО – фізкультурно-оздоровчий.

Аналіз діяльності колективу, результати діагностування, перспективи розвитку закладу дошкільної освіти та реальний стан в умовах модернізаційних змін в освіті України підтверджують необхідність продовжити роботу колективу закладу з реалізації науково-методичноїпроблеми «Використання інноваційних педагогічних технологій в процесі формування особистості дитини дошкільного віку».

Враховуючи аналіз освітньої і методичної роботи у 2019\2020 навчальному році, досягнення і перспективи розвитку ЗДО, педагогічний колектив у наступному 2020\2021 навчальному році буде спрямовувати свою діяльність на розв’язання основних пріоритетних завдань:

1. Розвиток художньо-мовленнєвої діяльності дошкільників як універсального засобу формування юної особистості.
  2. Забезпечення спільної роботи медичних і педагогічних працівників щодо зміцнення здоров’я вихованців й захисту прав дітей з особливими освітніми потребами.
  3. Продовження роботи по створенню й підтримці сучасного освітнього простору, сприятливого для гармонійного розвитку особистості дошкільника як гаранту готовності до Нової української школи та реалізації індивідуальних творчих потреб кожної дитини.

А також важливим завданням для ЗДО цьогоріч залишається: продовжувати розширювати і оновлювати форми, види та зміст співпраці з родинами, забезпечувати прозорість і відкритість роботи закладу через контент вебсайту, спільнот відкритих груп в соціальній мережі Facebоok, Viber.